ردکردن این

هدیه‌ای مناسب برای کارمندان با لوح تقدیر آلومینیومی

لوح تقدیر آلومینیومی؛ هدیه‌ای که برای افراد زیادی مناسب خواهد بود

برای مناسبت‌های مختلف ساخت لوح تقدیر و لوح یادبود از مواردی است که این‌روزا به کمک افراد بسیاری آمده است. در شرایطی که نیاز است از افراد تشکر و قدردانی کنید اما نمی‌دانید که آن فرد ممکن است چه موردی را دوست داشته باشد این گزینه، بسیار مناسب است و می‌تواند خیالتان را راحت کند که هدیه درخوری است.

این مقاله از تهران دیزاین را به لوح تقدیر آلومینیومی اختصاص دادیم و در مورد آن قرار است توضیحات بیشتری خدمت شما ارائه کنیم تا کاملاً با آن آشنا شوید. برای رسیدن به این هدف، این مقاله را تا انتهای آن دنبال کنید و اگر سوالی برایتان پیش آمد با ما درمیان بگذارید تا در زمان کوتاهی به شما پاسخ دهیم.

بهتر است ابتدا بدانیم لوح تقدیر چیست؟

برای این‌که در محیط‌های رسمی بخواهید از کسی تشکر کنید استفاده از لوح تقدیر می‌تواند گزینه‌ای باشد که استرس کمتری به شما برای انتخاب آن می‌دهد و همینطور سبب می‌شود که مخاطب نیز از آن رضایت داشته باشد و بخواهید آن را در معرض دید به نمایش اطرافیان بگذارد. مناسبت‌های مختلفی هستند که در آن از این روش استفاده می‌کنند تا نشان دهند می‌خواهند از فرد موردنظر تقدیر و تشکر کنند. بازنشستگی، روزهای مختلف سال مانند روز معلم و زن از مواردی هستند که این لوح‌ها در آن به کار گرفته می‌شوند.

تفاوت لوح تقدیر با تندیس در آن است که در لوح بخشی که اهمیت بیشتری دارد متن و نوشته روی آن است و بیشترین فضا را به خود اختصاص می‌دهد. همینطور در انتهای آن امضایی از طرف هدیه‌دهنده زده می‌شود تا اعتبار آن بیشتر شود و مخاطب از آن بیشتر خوشش بیاید. روشی که با آن متن روی لوح قرار می‌گیرد به‌صورت حکاکی یا اسیدکاری است.

لوح تقدیر آلومینیومی
لوح تقدیر آلومینیومی

متریال اولیه و جنس لوح تقدیر از چیست؟

هر لوح سپاس را می‌توان از جنس‌های مختلفی تهیه کرد؛ چوب، شیشه، فلز و پلکسی از مواردی هستند که امروزه زیاد از آن‌ها استفاده می‌شود. فلزاتی که در این موضوع به کار گرفته می‌شوند برنج، نقره، برنز و آلومینیوم هستند و برخی اوقات، در کنارشان از روکش طلا نیز استفاده می‌کنند ک قیمت بالاتری نسبت به سایر دارد. برای لوح آلومینیومی از ابزارهایی استفاده می‌شود که در آن، فلز به‌صورت لیزری برش می‌خورد و آماده می‌شود.

امکان استفاده از رنگ‌های مختلف نیز در لوح تقدیر وجود دارد و شما می‌توانید متن خود را با رنگ‌های مختلفی درخواست دهید اما معمولاً استفاده از رنگ مشکی سبب می‌شود که خوانایی متن بیشتر باشد و همین موضوع روی کیفیت بالای آن اثر می‌گذارد.

فرم و ابعاد لوح سپاس آلومینیومی

۳ شکل کلی وجود دارد که شما می‌توانید لوح سپاس آلومینیومی خود را به صورت آن سفارش دهید. اولین مورد آن ساده است. یعنی شما یک لوح خواهید داشت که مانند یک ورق ساده است که روی آن نوشته دلخواه شما حک شده است. دومین حالت به صورت کتاب است. در این مدل، شما لوحی خواهید داشت که باز می‌شود و متن موردنظرتان داخل آن قرار می‌گیرد که با گشودن لوح می‌توانید آن را بخوانید. سومین و آخرین مورد هم به صورت جعبه‌ای است. در این مدل، لوح تقدیر آلومینیومی شما با باز کردن یک جعبه به نمایش درمی‌آید و می‌توان آن را به صورت بازشده روی محلی برای نمایش قرار داد که به‌راحتی نوشته روی آن خوانده شود.

ابعاد مختلفی می‌توان برای لوح تقدیر آلومینیومی در نظر گرفت و لازم نیست حتماً اندازه همه آن‌ها یک‌دست باشد. بیشتر موردی که با آن اندازه برای سفارش اقدام می‌کنند اندازه‌های A4 تا A6 است اما اگر اندازه دیگری مدنظرتان است می‌توانید با تهران دیزاین در میان بگذارید تا در صورت امکان انجام، طرح نهایی را روی آن اندازه برایتان پیاده کند.

لوح تقدیر آلومینیومی ساده
لوح تقدیر آلومینیومی ساده

هزینه های ساخت و قیمت لوح تقدیر آلومینیومی چطور مشخص می‌شود؟

هزینه تهیه لوح تقدیر به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ اولین مورد جنسی است که می‌خواهید لوح سپاس شما از آن ساخته شود که در بالا به تعدادی از آن‌ها اشاره کردیم. بنابراین، قیمت لوح تقدیر آلومینیومی با همتاهای خود از جنس‌های دیگر تفاوت دارد. همینطور طرحی که می‌خواهید لوح شما به شکل آن ساخته شود نیز روی قیمت اثر دارد و سرعت در اجرای کار نیز یکی از موردهای دیگر است. بهتر است شما از تهران دیزاین بخواهید که شما را برای تعیین کردن قیمت دقیق طرح دلخواه شما راهنمایی کند. زیرا تعداد لوحی که نیاز دارید هم روی هزینه نهایی اثرگذار است. با این گروه تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش فروش شما را بهتر و بیشتر راهنمایی کنند.

برای تهیه و سفارش لوح های تقدیر در تهران دیزاین چکار کنیم؟

شما می‌توانید سفارش لوح تقدیر آلومینیومی خود را در مجموعه هنری و تبلیغاتی تهران دیزاین ثبت کنید. این گروه هم به‌صورت حضوری و هم آنلاین آماده است تا در این زمینه همراه شما باشد. کافی است که با این گروه تماس بگیرید تا همکاران ما با پرسیدن سوالاتی دقیقاً متوجه شوند که شما به خرید چه لوح تقدیری تمایل دارید و بعد از آن، سفارشتان ثبت می‌شود و در مدت زمان مشخص به دست شما می‌رسد تا به فردی که مایلید تقدیم کنید.

پست را به اشتراک بگذارید:

مقله های مشابه

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *