ساخت لوح تقدیر

تهران دیزاین تولید کننده و طراحی و ساخت لوح تقدیر در ایران

لوح تقدیر یا همان لوح یادبود معمولا در جشنواره ها ، همایشها ، مسابقات و.. استفاده می شود و به عنوان یادبود به افراد اهدا می شود. البته شرکتهای خصوصی نیز برای قدردانی از مشتریان و کارمندان خود در مناسبت های خاص برای تقدیر از افراد در یک ‏سمت شغلی معین و یا به دلیل کسب مقام و یا ارائه دستاوردی ارزنده، به آنها اهدا می کنند.

برای دریافت مشاوره و قیمت محصولات از لینک‌های زیر اقدام کنید.

ساخت لوح تقدیر

انواع لوح تقدیر

انواع لوح تقدیر در مدل‌های مختلف را در این ث=قسمت مشاهده می‌کنید.

نمونه کار لوح تقدیر جیر

لوح تقدیر استیلی

اطلاعات بیشتر

نمونه کار لوح تقدیر جیر

لوح تقدیر جیر

اطلاعات بیشتر

نمونه کار لوح تقدیر برنجی

لوح تقدیر چوبی

اطلاعات بیشتر

لوح تقدیر برنجی

لوح تقدیر برنجی

اطلاعات بیشتر

برخی از نمونه‌کارهای ما

نمونه کار ساخت لوح تقدیر
نمونه کار ساخت لوح تقدیر
نمونه کار ساخت لوح تقدیر
نمونه کار ساخت لوح تقدیر
نمونه کار ساخت لوح تقدیر
نمونه کار ساخت لوح تقدیر
نمونه کار ساخت لوح تقدیر
نمونه کار ساخت لوح تقدیر
نمونه کار ساخت لوح تقدیر

سوالات متداول

در فروشگاه تهران دیزاین انواع لوح تقدیر های استیل، برنجی، آلومینیوم، پلکسی، مولتی، کاغذی و چوبی با طرح اختصاصی شما در بهترین کیفیت طراحی و ساخته می شوند.

در فروشگاه تهران دیزاین دو نوع جنس متریال فلزی و پلکسی متناسب با بودجه و انتخاب مشتری برای ساخت لوح تقدیر ها استفاده می شود.

برای مشاهده نمونه کارهای تولید شده برای نهادها و موسسات معتبر در تهران دیزاین اینجا کلیک کنید.

بله قیمت نهایی سفارش شما علاوه بر جنس و طرح لوح سپاس ها، به تعداد سفارش آنها نیز مرتبط است که در هنگام سفارش عمده، قیمت نهایی همراه با تخفیف خدمت شما اعلام می گردد.

دیگر خدمات تهران دیزاین

برای ساخت لوح تقدیر در تهران می‌توانید به فروشگاه تهران دیزاین واقع در میدان انقلاب پاساژ مهستان مراجعه کنید. در صورت نیاز به لوح تقدیر با ویژگی‌های خاص مانند لوح تقدیر چوبی یا استیل، می‌توانید با تعیین دقیق نیازهای خود با ما تماس بگیرید.

در صورتی که نیازمند لوح تقدیر هستید می‌توانید به صورت حضوری به تهران: انقلاب، پاساژ مهستان ورودی دوم زیر همکف پلاک ۳ برای ساخت لوح تقدیر مراجعه کنید. ما امکان ساخت لوح تقدیر را داریم و می‌توانیم لوح تقدیر مورد نیاز شما را در کمترین زمان ممکن تهیه کنیم.

لوح تقدیر متن و نوشته‌ای کوتاه است که از آن جهت قدردانی و بزرگداشت، به شخص یا گروهی از افراد اهدا می‌شود. لوح تقدیر اسامی دیگری هم دارد و به لوح یادبود، لوح سپاس، تقدیرنامه و لوح افتخار نیز معروف هست. استفاده از لوح‌های تقدیر امروزه بسیار گسترش یافته و جنبه تبلیغاتی نیز پیدا کرده است. سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی برای ماندگاری نام برند و محصولاتشان در خاطر مخاطبان و کارکنان خود، لوح تقدیر اهدا می‌کنند.‌

لوح تقدیر می‌تواند شامل متن کوتاه تقدیر و تشکر، یا شعر ادبی باشد. این نوشته‌ها گاها همراه با تصویر چهره افراد مشهور و یا برند آن سازمان روی ورقه‌ای از جنس فلز، کاغذ، شیشه و سنگ حکاکی می‌شود و در داخل جعبه‌هایی با رنگ های متنوع و زیبا قرار داده شده و به مخاطب اهدا می‌شود. اهدای لوح یادبود علاوه بر ایجاد حس تشویق و بزرگداشت مخاطب، تاثیر زیادی روی حس کار‌آمدی، تقویت انگیزه و پیشرفت افراد دارد.

انواع لوح تقدیر یا یادبود‌ ها

لوح‌های تقدیر انواع مختلفی دارند و بر اساس جنس مواد ساخته شده به انواع زیر تقسیم می‌شوند:

 • لوح تقدیر استیل؛ جنس این لوح یادبود، از جنس فلز استیل می‌باشد.
 • لوح تقدیر برنجی؛ این لوح‌ها ازجنس برنج ساخته می‌شوند.
 • لوح تقدیر آلومینیوم؛ این نوع از لوح‌ها از آلومینیوم ساخته می‌شوند.
 • لوح تقدیر پلکسی؛ جنس این لوح‌ها از نوعی پلاستیک فشرده به نام پلکسی گلس است.
 • لوح تقدیر مولتی استایل؛ این لوح‌ها از نوعی پلی‌مر دولایه به نام مولتی استایل ساخته می‌شوند.
 • لوح تقدیر کاغدی؛ این نوع از لوح‌ها ازجنس کاغذهای مقوایی به نام کاغذ گلاسه ساخته می‌شود.
 • لوح تقدیر چوبی؛ این لوح‌ها از چوب ساخته می‌شوند.

لوح‌های تقدیری که سفارش داده می‌شوند بر اساس نیاز مخاطب و نوع کاربری متفاوت است. بعضی از یادبودها مصرف اداری، برخی مصرف فرهنگی و هنری، برخی مصارف آموزشی و دانشگاهی و برخی هم برای مصارف ورزشی سفارش داده می‌شود.

مراحل ساخت لوح تقدیر یا لوح یادبود به شرح زیر است:

سفارش لوح تقدیر

برای سفارش لوح یادبود یا لوح تقدیر اولین مرحله برقراری تماس با ماست. پس از برقراری تماس لازم است اطلاعات مربوط به اندازه و ابعاد لوح مورد نظرتان، جنس مواد استفاده شده برای ساخت لوح، جنس جعبه، متن و نوشته‌هایی که در نظر دارید روی لوح نوشته شود را برای ما ارسال کنید. هزینه ساخت بر اساس تعداد سفارش و جنس متریال لوح تقدیر تعیین می‌شود.

برای دریافت مشاوره و راهنمایی‌های لازم در خصوص قیمت خرید و سفارش لوح تقدیر، با همکاران ما در مجموعه تهران دیزاین تماس حاصل فرمایید.

طراحی لوح تقدیر

طراحی شکل و ابعاد لوح تقدیر اهمیت زیادی دارد. یک لوح تقدیر علاوه بر ظاهری زیبا و جذاب، باید طراحی دقیق و منظمی هم داشته باشد. جنس متریال لوح، رنگ جعبه و قاب، متن و نوشته ‌های روی لوح نیز باید با دقت و ظرافت بالایی انتخاب شوند تا تاثیر خوبی در ذهن مخاطب بگذارد و مقصود اهدا کننده از لوح تقدیر را به مخاطب برساند. هر متن و نوشته روی لوح باید متناسب با آن رویدادی که قرار است به مخاطب اهدا کنند، انتخاب شود.

مجموعه تهران دیزان، با تیم حرفه‌ای و توانا در زمینه طراحی، با ارایه بهترین طرح‌ها و متن‌ها می‌تواند به شما در انتخاب طرح لوح‌ها و جعبه‌های مناسب برای هر کدام کمک کند.

ساخت لوح تقدیر

برای ساخت لوح‌های تقدیر بعد از دریافت سفارش و انتخاب طرح و متن مناسب، نوبت به انتخاب جنس ماده‌‌ای که قرار است لوح تقدیر از آن ساخته شود می‌رسد. ساخت لوح‌های تقدیر با توجه به جنس متریال به چند روش انجام می‌شود:

 • روش اول، ساخت لوح‌های فلزی: در این روش، ساخت لوح تقدیر توسط اسیدکاری انجام می‌شود. به این ترتیب که با اسیدکاری روی فلز، متن یا طرح مورد نظر را حکاکی می‌کنند. جنس فلز می‌تواند برنج یا استیل یا آلومینیوم باشد. در برخی از موارد بنا به درخواست مشتری ورقه نازکی از طلا روی فلز کشیده می‌شود تا زیبایی و جلوه بیشتری به لوح تقدیر بدهد. طبیعتا در این موارد هزینه ساخت لوح بالاتر می‌شود. به طور کلی لوح‌های یادبود فلزی قیمت خرید نسبتا بالاتری نسبت به لوح‌های پلکسی و کاغذی دارند.
 • روش دوم، ساخت لوح‌های پلکسی و مولتی استایل؛ در این روش متن و نوشته‌های روی لوح، توسط دستگاه لیزر حکاکی می‌شوند. ورقه‌های پلکسی و مولتی استایل انعطاف پذیری و مقاومت بالایی دارند و کار با لیزر روی آنها راحت است. در این روش سرعت تولید بالاتر از روش قبلی است و نسبتا هزینه پایینتری از لوح‌های تقدیر فلزی دارد.

انتخاب متریال برای لوح تقدیر به انتخاب مشتری است و با انتخاب هر کدام از این مواد و تعداد تولید هزینه ساخت متغیر خواهد بود. برای اطلاع از جزییات قیمت لوح‌ها و جعبه ها و مسب راهنمایی‌های لازم با همکاران ما درمجموعه تهران دیزاین تماس حاصل فرمایید.

8 دیدگاه در “ساخت لوح تقدیر

 1. سروش علیمی گفت:

  سلام. متن تقدیر از همسایه ها رو دارید؟

  1. تهران دیزاین گفت:

   سلام دوست عزیز؛ بله داریم. انواع متن ها و تقدیرنامه ها با متن های اختصاصی در مجموعه تهران دیزاین موجود ایت. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 2. فریدون پور گفت:

  با سلام. متن های تقدیر و تشکر توسط چه کسانی نوشته میشوند؟

  1. تهران دیزاین گفت:

   سلام دوست عزیز؛ این متن ها توسط نویسندگان و افراد خوش ذوق و صاحب قلم طراحی و نوشته میشوند.

 3. متین گفت:

  خسته نباشید. متنی در خصوص روستاییان و عشایر دارید؟

  1. تهران دیزاین گفت:

   سلام دوست عزیز. بله داریم، برای دریافت راهنمایی ها و جزئیات بیشنر با ما در تماس باشید.

 4. موسوی زاده گفت:

  سلام. قیمت ساخت صد عدد لوح تقدیر با تخفیف رو اعلام میفرمایین؟

  1. تهران دیزاین گفت:

   سلام دوست عزیز؛ قیمت به همراه تخفیف به ایمیل شما ارسال شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[html_block id="258"]