از شنیدن صدایتان خوشحال می‌شویم

اشتیاق ما به ارائه خدمات با کیفیت، بیش از پنج سال ادامه داشته است و ما این جذابیت را با کاربران و طرفداران خود به اشتراک می گذاریم. ما وقت خود را صرف کار در کنار مصرف کنندگان واقعی می کنیم تا خواسته‌ها و نیازهای در حال تغییر را درک کنیم و برای همه یک برند تجاری باشیم. بنابراین سفر خود را شروع کردیم.

آدرس دفتر: تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر جنوبی، نرسیده به لبافی‌نژاد، پاساژ مهستان، ورودی دوم، زیر همکف، پلاک ۳

از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

تلفن: ۰۲۱۶۶۴۲۱۵۵۷ و ۰۲۱۶۶۵۹۵۹۷۴

موبایل: ۳۹۰۸۱۳۴-۰۹۱۲

شما بزرگترین سرمایه‌ی ما هستید

با ما در ارتباط باشید

چاپ و تبلیغات تهران دیزاین از سال ١٣٩۴ با هدف ارائه محصولات و خدمات تبلیغاتى به روز و قابل قیاس با بازارهاى بین المللى و با رعایت استانداردهاى جهانى فعالیت خود را آغاز کرد. این تیم با در اختیار داشتن مدرن ترین دستگاه هاى چاپی و بهره گیری از افرادی مختصص و حرفه اى با هدف ارتقای سطح کیفى تبلیغات و در نظر گرفتن نیازهای جامعه همواره چهار اصل اساسى کیفیت، قیمت مناسب، دقت وسرعت را مد نظر قرار داده است.

ما شرکت خود را براساس نیاز‌های در حال تغییر مشتری‌ها ساخته‌ایم و به جستجوی مداوم راه‌هایی برای سودآوری تجارت شما اختصاص داده‌ایم. ما کماکان منتظر پیام‌های ارزشمند شما هستیم. با ما در ارتباط باشید. برایمان بنویسید تا خیلی زود با شما تماس بگیریم.

ما همیشه به طور سیستماتیک فکر می‌کنیم، دقیقا به بهترین جزئیات. مشتریان راضی ما گواه موفقیت ما هستند. امن‌ترین، موفق‌ترین و مشتری مدارترین شرکت ابزار که محصولاتش، عملکرد، دوام و دقت لازم برای انجام صحیح هر کاری را ارائه می‌دهد.

One team, One focus – the user