تهران دیزاین تولید کننده و چاپ پرچم در انواع مختلف

چاپ پرچم فوری – تضمین قیمت

چاپ پرچم تشریفات 

چاپ پرچم رومیزی 

چاپ پرچم رو میزی طرح L و T 

چاپ پرچم ساحلی 

جنس های موجود برای چاپ پرچم میتواند به صورت جیر و ساتن باشد و نیز میتواند رویه لمینت داشته باشد. 

محتوا برای پرچم

بر طبق منابع ترکیه‌ای واژه «پرچم» که به صورت وام‌واژه در ترکی عثمانی وجود داشته، واژه‌ای پارسی است که همان «پرچم» یا «پرچمنده» یا «برچم» یا «برچمنده» معنی می‌دهد و از «پر» (گونه قدیمی‌تر «بر»، به معنی «جلو» یا به معنی «روی»، «بالای») و فعل «چمیدن» به معنی «پیچ و خم خوردن» تشکیل شده‌است.

پرچم بهترین گزینه برای نمایش برند و لوگو شما در همایش ها، دفتر و یا فضای بیرونی کارخانه و دفتر شما می باشد.

دسته بندی انواع پرچم

۱-    پرچم رومیزی

۲-    پرچم تشریفات

۳-    پرچم ساحلی

۴-    پرچم اهتزاز

پرچم رومیزی

این نوع پرچم از جنس ساتن مات، براق و جیر می باشد. ابعاد این پرچم ها به صورت a4 می باشد که میتواند به صورت دو رو و یا تک رو چاپ شود. همچنین برای زیبایی بهتر میتوان از لمینت استفاده کرد که در نمایش لوگو و ایستادگی بهتر پرچم بسیار موثر است. پایه این نوع پرچم ها به صورت دایره سنگی و یا فلزی می باشد.

پرچم تشریفات

این نوع پرچم ها معمولا برای همایش ها،  سخنرانی ها، داخل دفتر کار، اتاق های کنفرانس و … استفاده می شود. بعد از معرفی برند و ارگان، برای زیبایی صحنه و دکور نیز استفاده می شود که به محیط اعتبار می بخشد. جنس این نوع پرچم ها به صورت ساتن و جیر می باشد. برای این نوع پرچم ها نیز می توان از لمینت برای زیبایی استفاده کرد. پایه این پرچم ها به صورت پایه پنجه شیر و پایه طرح گل که در دو رنگ طلایی، نقره ای و برنزی موجود می باشد.

پرچم ساحلی

از این نوع پرچم بیشتر برای معرفی فروشگاه ها و نمایشگاه های ماشین، کمپین های تبلیغاتی، مجموعه های ورزشی، مراکز تفریحی و … استفاده می شود. جنس این نوع پرچم ها از نوع پارچه راشل یا فلامنت می باشد.

 

پرچم اهتزاز

این نوع پرچم ها مناسب برایاماکن عمومی و شهری می باشد که می توان به صورت افقی یا عمودی و حتی تک رو و دو رو چاپ کرد. جنس این نوع پرچم، ساتن براق می باشد.