مهر ژلاتینی

تهران دیزاین سازنده مهر های ژلاتینی

مهر های ژلاتینی جزء پرکاربردترین و پرفروش ترین مهر ها می باشد و میتواند در ابعاد های مختلفی ساخته شود. دستگاه های موجود برای مهر های زلاتینی shainy، trodat، sunny و … می باشد. مهر های زلاتینی مناسب برای لوگو و متن می باشد. سرعت آماده شدن مهر های ژلاتینی بسیار سریع می باشد و از کیفیت خیلی خوبی برخوردار هستند.

ساخت مهر - مهر فوری - مهر ژلاتینی - مهر لیزری - مهر دو رنگ

استفاده از مهر امروزه یکی از راه‌های آسان و متداول برای تبلیغ لوگوی یک شرکت یا موسسه می باشد. شما می توانید با به کارگیری یک طرح مناسب و  زیبا در مهرتان، برند و محصول خود را تبلیغ کنید. مخاطب همواره با دیدن مهر شما به یاد کالا و کیفیت محصول شما خواهد افتاد.

مهر ژلاتینی یا اتوماتیک جزو معروفترین و کاربردی‌ترین مهرها می‌باشند. این مهرها در سه نوع پلاستیکی یا کریستالی، فشاری و اتوماتیک هستند. روش ساخت همه آنها یکی هست و فقط در نوع دسته مهرها با هم تفاوت دارند. مهرهای ژلاتینی در اشکال مربع، مستطیل، بیضی، دایره و… ساخته می شوند و با توجه به درخواست مشتری و موقعیت‌های شغلی مخاطبان ( پزشکی، پرستاری، وکالت، شرکت یا سازمان، شخصی و…) تهیه و در اختیار مشتری قرار داده می شود.

مراحل تهیه مهر ژلاتینی

  1. سفارش
  2. طراحی
  3. ساخت

فرآیند ساخت مهر به این ترتیب است :

  • ابتدا طرح مورد نظرتان را برای ما ارسال می کنید.
  • مشخصات مهر شامل ابعاد و سایز مهر و مشخصات دستگاه مهر مورد نظرتان را انتخاب نمایید.
  • ارسال مدارک و مستندات که شامل اطلاعات فردی یا شرکت یا موسسه می باشد. برای مثال برای ساخت مهر شرکت یا سازمان ارسال رزومه اصلی و کارت ملی مدیر عامل الزامیست. برای مهرهای شخصی کارت ملی کفایت میکند.

 

طراحی مهر ژلاتینی

امروزه برای موفقیت در هر کسب و کاری نیاز به تبلیغ مناسب برای کالا و محصولات خود دارید. پیش نیاز یک تبلیغ خوب انتخاب یک لوگوی مناسب برای شرکت یا موسسه خودتان می‌باشد.

لوگو به نشان و آرم اختصاصی یک شرکت یا موسسه می گویند. لوگوها با داشتن ترکیبات رنگ و متن باعث می شوند مخاطب با هر بار دیدن آن به یاد کسب و کار و کالایی که از شما خرید کرده ‌بیفتد.

در مجموعه تهران دیزاین، طراحی لوگوی مهرها توسط متخصصین توانا و با استفاده از ابزارهای نوین در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود. ما با یک تیم حرفه‌ای و خلاق اقدام به ساخت مهرهایی با کیفیت عالی کرده ایم. شما می‌توانید طراحی نشان و آرم مهرهای خود را به ما بسپارید. این اقدام شما را از هرگونه سوءاستفاده افراد سودجو بی‌نیاز می‌کند.

سفارش مهر ژلاتینی

در این مرحله، برای سفارش مهر مورد نظرتان ابعاد، طرح و شکل‌های موجود برای مهر را می‌توانید انتخاب کنید. این مهرها در اشکال مربع، مستطیل، دایره و بیضی هستند. بعد از شکل، نوبت به انتخاب مهر مرتبط با شغل است که شامل مهرهای پزشکی، پرستاری، مهندسی، وکالت، شرکت، شخصی و… می شود. اکنون میتوانید دستگاه های مهر موجود برای هر طرح را انتخاب کنید.

هزینه مهر ژلاتینی

قیمت ساخت مهرهای ژلاتینی مطابق با نرخ ارایه شده توسط اتحادیه صنف سازندگان مهر و کلیشه می‌باشد. دراین مجموعه سعی ما بر این است که شما با صرف کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان ممکن به کالای مورد نظرتان با کیفیت عالی برسید.

زمان ساخت مهر‌های ژلاتینی در دو نوع معمولی و فوری است. مهرهای سفارشی فوری، قیمت بالاتری نسبت به مهرهای معمولی دارند. علت این اختلاف قیمت، به دلیل ساخت فوری است که این زمان در حدود یک ساعت پس از سفارش می باشد. هزینه ساخت هر یک ازطرح ها بر روی آن نمایش داده می شود. برای اطلاع از جزییات قیمت، روی ابعاد و طرح موردنظرتان کلیک کنید.

خرید مهر ژلاتینی

پس از سفارش مهر وارد مرحله خرید می‌شوید. در این مرحله ابتدا اطلاعات مربوط به مدارک و مستندات بر اساس شغل هر فرد برای ما ارسال شده و فرآیند خرید تکمیل می‌شود. سفارش شما پس از اتمام خرید و واریز وجه، در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما ارسال خواهد شد.