خیال آسوده با استفاده از مهر امنیتی و ضدجعل

خیال آسوده با استفاده از مهر امنیتی و ضدجعل
Rate this post

همه ما تلاش می‌کنیم تا امنیت را در همه بخش‌های زندگی خود وارد کنیم. استفاده از مهر امنیتی و ضد جعل نیز یکی از اقدام‌هایی است که در این مسیر برمی‌داریم. زمانی که قرار است مدرک یا سندی مهر شود، استفاده از این گزینه کمک می‌کند تا جعل کردن آن به‌آسانی امکان‌پذیر نباشد. این اجرا کمک می‌کند تا خیالتان از این بابت راحت باشد.

در این مقاله از تهران دیزاین در مورد انواع مهرها مانند مهر لیزری توضیح می‌دهیم و در ادامه از دلیل استفاده از مهر امنیتی و ضد جعل خواهیم گفت. پس این مقاله را تا انتهای آن دنبال کنید و اگه به مشاوره در این زمینه نیاز داشتید با همکاراتان ما تماس بگیرید.

ساختار مهر ضد جعل و انواع آن

مانند تمام محصولات، مهرها نیز انواع مختلفی دارند. برای تمام سلیقه‌ها می‌توان مدلی از این محصول را انتخاب کرد تا بتوانند کار خود را با آن انجام دهند. در برخی از اسناد که نیاز به مهر دارند اما امنیت آن‌ها بالا است، استفاده از مهر ضدجعل مناسب‌تر از سایرین است. این کار امکان دستکاری و کپی شدن آن را کاهش می‌دهد و سارقان را در این مسیر ناکام می‌کند.

مهرهای امنیتی و ضدجعل از نظر استفاده از جوهر و رنگ با بقیه انواع متفاوت بوده و بی‌رنگ هستند. این سبب می‌شود که با چشم غیرمسلح نتوان این مهرها و طرح روی آن‌ها را به‌راحتی دید. به همین دلیل با نور ماورابنفش تنها قابل تشخیص است. همین سبب می‌شود تا در دستگاه چاپ نتوان مشابه آن‌ها را ساخت و امکان جعل آن را کم می‌کند.

یکی از انواع مهرهای امنیتی، مهر برجسته است. در این مدل، نقش مهر روی کاغذ به‌صورت برجستگی و فرورفتگی قرار می‌گیرد. مهر امنیتی را با نام‌های دیگری هم می‌شناسند که شامل مهر فشاری یا سنگی است. همینطور نامرئی و پرسی نیز از مواردی هستند که ممکن است هنگام سفارش این مهرها بشنوید.

این مشخصات مهر ضد جعل سبب شده است که هزینه سفارش و قیمت آن نسبت به بقیه انواع کمی بیشتر باشد. زیرا روش ساخت آن کمی دشوارتر است.

دیدن مهر ضد جعل با نور ماورابنفش

دیدن مهر ضد جعل با نور ماورابنفش

دلیل استفاده و اهمیت مهر امنیتی

اسنادهایی که در سازمان‌ها و اداره‌های مهم قرار دارند از مهر امنیتی و ضدجعل استفاده می‌کنند تا مشکلی در زمینه امنیت آن نداشته باشند. بنابراین، اگر سندی اهمیت فراوانی دارد استفاده از این مهرها کمک می‌کند که خیالتان از بابت جعل شدن آن راحت باشد.

در شرایط مختلفی از این مهرها استفاده می‌شود و قراردادها، گواهینامه‌ها، گارانتی‌نامه‌ها و مدارک رسمی از مواردی هستند که در آن از مهرهای ضدجعل استفاده می‌شود.

سفارش مهر امنیتی و ضدجعل در تهران دیزاین

برای این‌که از قیمت ساخت مهر مطلع شوید با تهران دیزاین تماس بگیرید. این مجموعه ارائه‌دهنده ساخت انواع مهر است. شما می‌توانید برای خرید نیز این گروه را انتخاب کنید که از سال ۹۴ فعالیت رسمی خودش را آغاز و با گروه‌های مختلفی همکاری نموده است. اگر نیاز دارید تا توضیحات بیشتری از مهرها بدانید با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید تا شما را بهتر راهنمایی کنند. این آگاهی کمک می‌کند تا تصمیمی بگیرید که برایتان مناسب‌تر است.

پست را به اشتراک بگذارید:

مقله های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[html_block id="258"]