ردکردن این

بج سینه؛ یک قدم کوچک اما با اثر بزرگ برای تبلیغات

بج سینه؛ یک قدم کوچک اما با اثر بزرگ برای تبلیغات

این روزها موفقیت کسب‌وکار بدون تبلیغات سخت و تقریباً غیرممکن شده است. البته موضوعی نیز وجود دارد و آن گره خوردن نام تبلیغات با تعرفه‌های پرهزینه است. به همین خاطر افراد زیادی از این موضوع فراری هستند و ترجیح می‌دهند که کیفیت کارشان آن‌ها را از سایرین متمایز کند. این کار هم در ادامه برایشان مشتری‌ها و مخاطبان بیشتری بیاورد.

در این مقاله از تهران دیزاین در مورد یکی از روش‌هایی خواهیم گفت که هزینه مناسبی دارد. سفارش بج سینه به ظاهر کوچک و اقتصادی می‌تواند افراد بسیاری را با شما آشنا کند. بنابراین تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا با گل سینه آشنایی کافی به‌دست آورید.

معرفی و آشنایی با بج سینه ؟

یکی از راه‌های نشان دادن نشان و لوگوی سازمان خود استفاده از بج سینه است که از جنس‌های مختلفی تولید می‌شود. این نشان روی لباس افراد نصب می‌شود و از هر سازمان یا ارگان دلیل و شکل آن مختلف است.

اهمیت بج سینه در چیست؟

برخی اوقات مایل هستید که مشتریان جدیدی به دست بیاورید. در این شرایط استفاده از سنجاق سینه با طرح لوگو سازمانتان می‌تواند هدیه مناسبی باشد. این کار را می‌توانید در اختیار افراد مختلفی قرار دهید. آن‌ها نیز خیلی اوقات مایل هستند تا آن را به کیف یا لباس خود وصل کنند. در این حالت افراد بسیاری با نشان و لوگوی شما آشنا می‌شوند و همین سبب می‌شود تا در برخورد بعدی آشنایی بین لوگو و آن‌ها وجود داشته باشد.

یکی از راه‌های یک‌پارچه‌سازی سازمانتان استفاده از آرم سینه با طرح سازمان است. شما طرح دلخواهی را سفارش داده و آن را به کارکنانتان می‌دهید. چسباندن آن روی لباس مانند یقه کت یا مقنعه کمک می‌کند تا همیشه در معرض دید باشد. اینگونه لوگوی شما به چشم افرادی که با سازمانتان مراجعه می‌کنند آشناتر می‌شود.

استفاده از گل سینه یکی از راه‌های ارزان تبلیغات است و می‌توان آن را در سطح بالایی انجام داد. شاید ظاهر کار کوچک به نظر بیاید اما افراد بیشتری را با این کار می‌توان با سازمانتان آشنا کرد. همین سبب می‌شود تا افراد بیشتری از کارتان آگاه شوند. البته این کم‌هزینه بودن نیز سبب می‌شود متحمل ضرر بزرگی نشوید حتی اگر اثر مثبتی نداشته باشد. البته سود نداشتن ممکن نیست.

مدل‌های مختلف بج سینه به چه قرار هستند؟

یکی از معمول‌ترین انواع بج سینه از فلز برنج و سرب ساخته می‌شود. در این روش ابتدا طرح شما روی برنج ساخته می‌‌شود. در ادامه نیز با اسیدکاری و آبکاری کردن آن آماده می‌شود. همینطور می‌توانید آن را به رنگ دلخواه خود درآورید. این تنها جنس برای گل سینه نیست و از پارچه و چرم نیز می‌توان آن را تهیه کرد. همینطور یکی از انواع پرکاربرد این محصول از پلاستیک است که آن را به پیکسل می‌شناسند و افراد استقبال زیادی از آن می‌کنند.

مدل‌های مختلف بج سینه
مدل‌های مختلف بج سینه

اطلاع از قیمت و نحوه تهیه بج سینه از تهران دیزاین

شما می‌توانید طرح دلخواه خود را هم به صورت حضوری و هم آنلاین به تهران دیزاین بسپارید تا بج سینه شما را آماده کنند. خدمات چاپ و تبلیغات تهران دیزاین از سال ۱۳۹۴ کار خود را شروع کرده است. البته باید بدانید که این تنها راه تبلیغات نیست و مواردی مانند ساخت تندیس نیز از مواردی است که شما می‌توانید برای سازمان خود تهیه کنید و با آن از افراد تشکر و قدردانی کنید. اگر هم سوالی در این باره داشتید با این گروه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و خرید خوبی را تجربه کنید.

قبل از اقدام باید اطلاع داشته باشید زمانی که شما برای خرید آن اقدام می‌کنید عواملی مانند جنس آن، تعداد، اندازه و رنگ روی قیمت آن اثر می‌گذارد و باعث می‌شود که هر کدام از آن‌ها با سفارش‌های دیگر تفاوت داشته باشد. بنابراین نمی‌توان یک قیمت مشخص برای آن در نظر گرفت.

پست را به اشتراک بگذارید:

مقله های مشابه

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *