انواع لوح‌های تقدیری که با فلز ساخته می شوند

انواع لوح‌ های تقدیری که با فلز ساخته می شوند
Rate this post

افراد و سازمان‌ها تلاش می‌کنند برای مناسبت‌های مختلف، یادگاری از سمت خود به دیگران بدهند تا ماندگاری بالایی داشته باشند. اما گاهی اوقات پیدا کردن هدیه‌ای درخور و خوشایند طرف مقابل کار سختی است. امروزه لوح تقدیر یکی از هدایایی است که سازمان‌ها به افراد و گروه‌های مختلف می‌دهند که می‌توان روی آن با کلمات تشکر خود را از افراد به جا آورد. این تقدیرنامه می‌تواند از جنس‌های مختلفی باشد اما یک نوع پرتقاضای آن، فلزی مانند لوح تقدیر برنجی است.

این مقاله از تهران دیزاین را به شناخت انواع لوح تقدیر فلزی اختصاص دادیم. پس این مقاله را تا انتهای آن دنبال کنید. هم‌چنین باید بدانید شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت لوح تقدیر در تهران دیزاین با این گروه تماس بگیرید و از آن‌ها اطلاعات بیشتری درخواست کنید.

لوح تقدیر تعریف و انواع

لوح تقدیر یکی از هدایایی است که در همایش‌ها و موفقیت‌های مختلف به افراد داده می‌شود. البته به آن لوح سپاس هم گفته می‌شود. هدف از این هدیه آن است که از افراد تقدیر شود و از زحمت‌های مختلفی که در مسیر کشیدند تشکر کنند. لوح تقدیر از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شود که در ادامه آن‌ها را نام می‌بریم:

  • لوح تقدیر فلزی
  • لوح تقدیر پلکسی
  • لوح تقدیر شیشه‌ای
  • لوح تقدیر چوبی

در ادامه در مورد لوح تقدیر فلزی و انواع آن بیشتر صحبت می‌کنیم و توضیح خواهیم داد. این آشنایی سبب می‌شود تا شما بهتر بتوانید با توجه به هدف و بودجه موردنظر خود انتخابی کنید که برازنده است.

لوح تقدیر فلزی جعبه‌ای

لوح تقدیر فلزی جعبه‌ای

لوح تقدیر فلزی و انواع و روش ساخت

برخی اوقات از فلز برای ساخت لوح سپاس استفاده می‌شود و بسیار پرکاربرد هم هستند. برای این منظور از فلزات مختلفی مانند برنج، آلومینیوم و استیل استفاده می‌شود. این موضوع تا اندازه‌ی زیادی سلیقه‌ای بوده و به بودجه‌ای که برای این کار اختصاص داده شده است نیز بستگی فراوانی دارد. برای مثال زمانی که شما برای خرید لوح تقدیر آلومینیومی اقدام می‌کنید عوامل دیگری مانند طرح و مدل نیز روی هزینه اثر می‌گذارند.

شکل لوح تقدیر فلزی می‌توان متفاوت باشد؛ آن‌ها می‌تواند به صورت جعبه‌ای، کتابی یا ساده باشند. این موضوع تا اندازه زیادی به شرکت و سازمان مربوطه و هزینه‌ای که برای این کار در نظر گرفته شده است بستگی دارد. برای مناسبت‌های مختلف برای تقدیر از دانش‌آموزان و دانشجویان بسیاری ترجیح می‌دهند که از مدلی استفاده کنند که هزینه مناسب‌تری داشته تا بتوان برای افراد بیشتری، آن را تهیه کرد.

زمانی که شما تصمیم می‌گیرید تا برای خرید لوح تقدیر فلزی اقدام کنید با گروه‌های فعال در این زمینه مانند تهران دیزاین تماس می‌گیرید. سپس فلز دلخواه و طرح و نوشته روی آن و تعداد آن را انتخاب کرده. نوشته و طرح دلخواه شما با ضرب زدن روی فلز حک یا اسیدکاری می‌شوند و از رنگ‌های مختلفی که متناسب با فلز باشد می‌توان استفاده کرد. بعد از گذشت مدت زمان مشخصی هدایای شما آماده هستند.

همه انواع فلزی مناسب هستند. برخی از آن‌ها قیمت بالاتری داشته که سبب می‌شود روی تقاضای آن تاثیر داشته باشد. مثلاً لوح تقدیر مسی قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع دارد. در کنار آن، لوح برنجی بسیار پرتقاضا بوده و گروه‌های مختلف برای خرید آن درخواست می‌کنند. زیرا قیمت آن مقرون‌به‌صرفه‌تر است. اما نکته‌ی مهم در زمینه لوح تقدیر فلزی آن است که کیفیت و دوام آن بالا است که همین سبب می‌شود افراد به خرید آن تمایل داشته باشند.

درخواست قیمت و ثبت سفارش لوح تقدیر فلزی در تهران دیزاین

شما می‌توانید خرید لوح تقدیر فلزی خود را در تهران دیزاین ثبت کنید و از قیمت آن مطلع شوید. زیرا هزینه نهایی به تعداد، نوع فلز به‌کاررفته در آن و شکل آن بستگی دارد و این موارد سبب می‌شود هر لوح تقدیر قیمت متفاوتی با سایر انواع آن داشته باشد. همینطور اگر شما به توضیح بیشتری در این زمینه نیاز داشتید با این گروه تماس بگیرید تا شما را بهتر و بیشتر راهنمایی کنند. زیرا این افراد هر روز با این موضوع درگیر هستند و تجربه آن‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا هدیه مناسبی را تهیه کنید.

پست را به اشتراک بگذارید:

مقله های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[html_block id="258"]