ردکردن این

استفاده از تابلو اداری و پلاک برای راهنمایی بیشتر

استفاده از تابلو اداری و پلاک برای راهنمایی بیشتر

برای شما هم پیش آمده است که وارد یک اتاق در سازمانی شده‌اید اما نام فردی را که به آن مراجعه کرده‌اید فراموش کنید؟ این اتفاقی است که برای خیلی از افراد حداقل یک بار افتاده است. برای حل این مشکل ساخت تابلو و پلاک که روی آن نام فرد دیده می‌شود به شما اجازه می‌دهد خیالتان از این بابت راحت باشد و با به کار بردن نام فرد راحت‌تر بتوانید ارتباط برقرار کنید. شاید هم تجربه کرده باشید که در مکان‌های ناآشنا نبود تابلو روی ورودی اتاق‌ها تا چه اندازه می‌تواند آدم رو ناامید کند و وقت آن را بگیرد.

در این مقاله از تهران دیزاین در مورد تابلوهای اداری و پلاک صحبت می‌کنیم و توضیحاتی در این زمینه به شما ارائه می‌کنیم. تهران دیزان تولیدکننده انواع مختلفی از این محصولات است. اگر می‌خواهید با اهمیت و کاربرد آن‌ها آشنا شوید این مقاله را تا انتهای آن دنبال کنید.

دلیل استفاده از تابلو اداری و پلاک

اول بدانید که هدف از تولید تابلو و پلاک اداری راهنمایی بهتر افراد است تا بتوانند در سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف سریع‌تر به هدف خود برسند. حتی این گزینه شاید به ظاهر ساده به نظر برسد اما سازمان‌ها می‌توانند از آن برای جلب اعتماد بیشتر افرادی که به آن‌ها مراجعه می‌کنند استفاده کنند.

علاوه بر راهنمایی بهتر افراد به سمت مکان‌هایی که هدف آن‌ها است، استفاده از تابلو و پلاک کمک می‌کند تا دکوراسیون محیط نیز بهتر دیده شود و در آن می‌توان از فونت و رنگی استفاده کرد که روی زیبایی اطراف اثر مثبتی بگذارد. برای این هدف، توجه به رنگ و سبک اطراف بسیار کمک‌کننده است تا مدلی کاملاً منطبق با سایر موارد داشته باشید.

حالا که با هدف استفاده از این دو گزینه آشنا شدیم بهتر است به مرحله دیگری برویم و بدانیم که از چه موادی در ساخت این‌ها استفاده می‌شود.

پلاک رومیزی اداری
پلاک رومیزی اداری

جنس و رنگ به کار رفته در تابلو اداری و پلاک

نمی‌دانیم که شما کدام جنس از تابلو و پلاک را بیشتر از سایرین دیده‌اید اما از مواد مختلفی برای تولید آن‌ها استفاده می‌شود. فلزهایی مانند استیل و برنج از اولین گزینه‌هایی هستند که برای این هدف به کار برده می‌شوند اما تنها گزینه نیستند. استفاده از موادی مانند پلی‌استر که ظاهر براقی دارد و چوب که همیشه زیبا است نیز زیاد دیده می‌شود و مرسوم است. علاوه بر این موارد، طلق، شیشه و مولتی استایل را نیز در تولید تابلو اداری و پلاک‌ها می‌توان به کار برد.

علاوه بر این‌که از جنس‌های مختلفی در تولید تابلو و پلاک می‌توان استفاده کرد، به کار بردن رنگ‌های مختلف که مناسب با سازمان باشد نیز قابل سفارش است. البته بیشترین رنگی که برای تابلوها به کار گرفته می‌شود طلایی و نقره‌ای است اما این به معنای بودن تنها رنگ‌های موجود نیست و شما می‌توانید از رنگ‌های دیگری نیز استفاده کنید.

محل استفاده از تابلو اداری و پلاک

شاید بیشترین جایی که در آن تابلوهای راهنمایی را دیده باشید در سردر بخش‌های مختلف شرکت‌ها باشد. این کار به افراد کمک می‌کند تا بدانند که به هر اتاقی که وارد می‌شوند چه کسی یا شرایطی منتظر آن‌ها است و آن‌ها را به‌دستی راهنمایی می‌کند و از ورود اشتباه آن‌ها جلوگیری می‌کند.

تابلوهای اداری و پلاک رو می‌توان روی میز افراد نیز در سازمان‌های مختلف دید. همینطور راهنمای طبقات که به افراد کمک می‌کنند تا به محل دلخواه خود در طبقات مختلف ساختمان مراجعه کنند نیز از این دست هستند.

نمونه ای از پلاک های اداری
نمونه ای از پلاک های اداری

سفارش و خرید تابلو اداری و پلاک در تهران دیزاین

شما می‌توانید برای سفارش تابلوهای اداری و پلاک با تهران دیزاین در ارتباط باشید. قیمت این محصولات با توجه به نوع مواد اولیه، ابعاد و طرح آن متفاوت است و نمی‌توان بدون اطلاع از چیزی که شما می‌خواهید عددی را به عنوان قیمت به شما اعلام کرد. شما می‌توانید با تهران دیزاین تماس بگیرید تا کارشناسان این گروه به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند. بعد از این‌که مشاوره کاملی دریافت کردید به خرید گزینه مناسب خود اقدام کنید.

پست را به اشتراک بگذارید:

مقله های مشابه

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *