میکروفن چیست؟

میکروفن دستگاه یا حسگری است که صدا را به جریان الکتریسیته تبدیل می‌کند. میکروفن (به شکل محاوره ای مایک نامیده می شود(/ maɪk /) وسیله ای است که صوت را به الکتریسیته و نیز حسگری است که صوت را به سیگنال‌های الکتریکی تبدیل می‌کند .

ابر های میکروفن یکی از ملزومات جانبی میکروفن می باشد که مزایا کاربرد های متعدد و سودمندی برای میکروفن دارد که در ادامه مطلب به آن می پردازیم.

یکی از نیاز های تیم های خبری ، خبرنگاری و رسانه نویزگیر های میکروفن می باشد که نشان دهنده برند خبرگذاری و لوگو برنامه می باشد که باید از ظرافت و کیفیت بالا برخوردار باشد.

-چاپ ابر میکروفن :

تهران دیزاین بزرگترین تولید کننده باکس میکروفن و مجری چاپ ابر میکروفن در این زمینه می باشد که خدمات زیر را ارائه می دهد:

1- تولید باکس های میکروفن ( شامل چاپ ، حک و رنگ و برجسته در سایز ھای کوچک ، متوسط و بزرگ )

2- چاپ ابر میکروفن با برش لیزری

لوگو میکروفن - لوگو میکروفون

فواید ابر میکروفن :

1- نمایش و معرفی برند خود

2- جلوگیری از آلودگی صوتی به منظور مقابله با واپیچش حاصل از صداهای شدید ناشی از دمیدن ( انتقال یک پارچه صدا به میکروفن و گرفتن نویز های محیط )

3- جلوگیری از ضربه خوردن به میکروفن

4- این ابر ها که به نوعی یک نوع روکش محافظ میکروفن هم می توان از آنها نام برد چراکه مانع از نفوظ هر ماده ای از قبیل گرد و خاک،نویز و … می شود می توان به ویژگی جلوگیری از شیوع بیماری و یا حفظ سلامت کاربر نیز اشاره کرد