هدیه ای زیبا و جذاب با تندیس های کریستالی

تندیس کریستالی؛ هدیه‌ای که نباید آن را دست کم بگیرید
Rate this post

یکی از هدایایی که شما می‌توانید به عزیزان و اطرافیان خود هدیه دهید، تندیس کریستالی با حک کردن تصویر چهره آن‌ها یا عزیزانشان است. این پیشکش می‌تواند بسیار باارزش باشد و در بخش‌هایی که چشم افراد زیادی به آن بیفتد جا خوش کند. به دلیل در معرض دید بودن خیلی از سازمان‌ها می‌توانند از این روش استفاده کنند تا افراد بیشتری با لوگو و برند آن‌ها آشنا شوند.

اگر نمی‌دانید برای تقدیر و تشکر از کارمندانتان یا عزیزانتان چه هدیه‌ای برایشان بگیرید این مقاله را تا انتهای آن دنبال کنید. در این مقاله از تهران دیزاین در مورد تندیس کریستالی صحبت می‌کنیم. از تندیس و انواع آن خواهیم گفت و از هدیه‌ای استنثنایی برای هر فرد با این کار توضیح می‌دهیم.

شکل‌ها و جنس‌های مختلف تندیس

تندیس‌ها از مواد مختلفی تولید می‌شوند؛ همین باعث می‌شود تا به مجموعه وسیعی از موارد دسترسی داشته باشید و بتوانید گزینه‌ای را انتخاب کنید که به سلیقه شما و مخاطب دلخواهتان نزدیک‌تر است. فلزات، طلق، چوب و شیشه از مواردی هستند که می‌توان برای این هدف از آن‌ها استفاده کرد. هر کدام از این موارد ویژگی‌ها و مشخصات مربوط به خود را دارند که بهتر است قبل از اقدام برای سفارش توضیحات لازم در مورد هرکدام را کاملاً بدانید. برای این منظور از مشاوران تهران دیزاین بخواهید به‌طور رایگان شما را راهنمایی کنند تا انتخاب درستی داشته باشید.

هدیه‌ای چشم‌نواز و جذاب با تندیس کریستالی

یکی از انواع تندیس‌ها، تندیس کریستالی است. در ایران، این محصولات به‌صورت آماده وارد می‌شوند و تولیدشان در شکل‌های دایره‌ای، مربعی، مستطیل مثلث است که روی آن‌ها می‌توان با لیزر سه‌بعدی چاپ طرح و نقش دلخواه را انجام داد. به دلیل جذابیت ظاهری افراد بسیاری از این محصول استقبال می‌کنند و سفارش‌های زیادی برای آن ثبت می‌شود.

این تندیس از مواردی مانند سنگ تشکیل می‌شود که ساختارش شکننده است. روش ساخت آن نیز مانند تولید شیشه‌های دیگر با دمیدن، گرم و سرد کردن است. البته در کشور ما تولید نمی‌شوند. در واقع تمام تندیس‌های کریستالی که ایران می‌بینید وارداتی بوده و در مجموعه‌های مختلف کار حک کردن و نوشتن روی آن انجام می‌شود. برخی اوقات نیز از فلزات یا مواد دیگر استفاده می‌کنند و تندیس را به‌صورت ترکیبی درمی‌آورند که آن هم زیبایی خاص خود را دارد.

تندیس کریستالی پیش از زدن طرح نهایی

تندیس کریستالی پیش از زدن طرح نهایی

۳ تفاوت تندیس کریستالی با پلکسی

در موقعیت‌های بسیاری تندیس کریستالی را با همتای پلکسی آن اشتباه می‌گیرند و همین سبب می‌شود که سفارش دلخواه آن‌ها اشتباه ثبت شود. برای همین منظور دانستن این نکته و شباهت میان آن‌ها سبب می‌شود که آگاهی شما در این موقعیت بالا رود. در مرحله بعدی از تفاوت میان آن‌ها خواهیم گفت که با وجود نپرسیدن سوال بتوانید این دو را از هم تشخیص دهید.

۱)شفافیت

۲)وزن

۳)هزینه

نوع کریستالی شفاف بوده و درخشندگی آن بیشتر از تندیس پلکسی است. همینطور وزن تندیس کریستالی بیشتر از پلکسی است. زمانی که شما این دو را در کنار هم نگه دارید به‌راحتی متوجه این موضوع خواهید شد. علاوه بر این دو مورد هر کدام از تندیس‌ها هزینه مخصوص به خود را دارند که این موضوع روی تقاضای آن‌ها نیز اثر می‌گذارد. تندیس کریستال قیمت بالاتری دارد و نوع پلکسی خوش‌قیمت‌تر است. نوع کریستالی با قالب‌ها و طرح‌های مختلفی که در آن استفاده می‌شود نیز هزینه متفاوتی برای آن در نظر گرفته می‌شود.

اطلاع از نحوه خرید و هزینه تندیس های کریستالی

دانستیم که تندیس کریستال یکی از هدایایی است که شما می‌توانید به اطرافیان خود و همینطور در سازمان‌ها با افرادی که مایل هستید هدیه دهید. این یکی از انواع موارد است اما قیمت مناسبی داشته و در زمان کوتاهی به دستتان می‌رسد تا آن را با دست صاحب اصلی آن برسانید.

تهران دیزاین یکی از مراکزی است که در آن می‌توانید سفارش تندیس کریستال خود را ثبت کنید. قیمت ساخت تندیس با توجه به طرح و جنس آن متفاوت است اما اگر با این گروه تماس بگیرید مشاوران آن شما را در تمام جزئیات قرار خواهند داد. همینطور اگر سوالی ذهنتان را به خود مشغول کرد و بین جنس انواع مختلف تندیس مردد بودید می‌توانید از آن‌ها مشاوره بگیرید تا آن تصمیمی را بگیرید که درست و دلخواه شما باشد.

پست را به اشتراک بگذارید:

مقله های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[html_block id="258"]